• záhlavi

Školení


Nabízím rekvalifikační kurzy permanentního make-upu a individuální školení.
---

Rekvalifikační kurzy, akreditované - permanentní make-up

!UPOZORNĚNÍ! Akreditované kurzy PMU, které probíhaly u Lenky Baslerové jsou UKONČENY a probíhají pouze u mne!

Akreditovaný kurz MŠMT ČR pod záštitou Studio Leny, www.studioleny.cz zakončený profesní zkouškou. Možnost proplacení tohoto rekvalifikačního kurzu pro uchazeče v evidenci na Úřadu Práce ČR!

Podmínkou pro absolvování kurzu je rekvalifikační kurz v oboru kosmetička nebo zkouška z profesní kvalifikace kosmetička a dále SŠ vzdělání v oboru kosmetička nebo minimálně SŠ zdravotnické vzdělání.

Během školení vám poskytneme vše potřebné k absolvování tohoto rekvalifikačního kurzu. Navíc v rámci tohoto školení absolvujete techniku microblading (čepelková metoda).

Tímto základním kurzem teprve nastartujete kariéru stylistky permanentního make-upu. 

Lektorem kurzu je Lenka Březinová, která se pravidelně účastní mezinárodních školení a má více než 20ti letou praxi v oboru.

Kontakt: Lenka Březinová, Klegova 80, Ostrava, info@makeup-rasy.cz, 603386718

Po úspěšném složení závěrečné profesní zkoušky obdržíte OSVĚDČENÍ O ZÍSKÁNÍ PROFESNÍ KVALIFIKACE na základě tohoto osvědčení vám bude vydán ŽL pro obor činnosti – Porušování integrity lidské kůže.

Cena: 35.000,- Kč

Délka kurzu: 300 hodin + 6 hodin zkouška

 

Individuální školení permanentního make-upu Lenka Březinová
Kontakt: Lenka Březinová, Klegova 80, Ostrava, info@makeup-rasy.cz, 603386718
Cena: 7.000, - Kč

Nadstavbové kurzy permanentního make-upu jsou určeny pro profesionály v oboru se živností pro činnosti, při nichž je porušena integrita lidské kůže.

Termín a téma individuálního školení si vyberete sama, kurz přizpůsobím Vašim potřebám a požadavkům, máte možnost se ptát na to, co Vás skutečně zajímá, budu se věnovat pouze Vám. Individuální školení trvá minimálně 7 hodin a stojí 7.000, - Kč. Více informací získáte na emailu info@makeup-rasy.cz.

Účast na kurzu si můžete rezervovat úhradou zálohy ve výši 50% z ceny kurzu do pěti dnů od podání přihlášky.

Částku uhraďte bezhotovostním převodem nebo vkladem na účet Lenka Březinová, č.ú.: 1481391018/3030, vedený u Air Bank. Jako variabilní symbol uveďte číslo IČO nebo datum narození. Rezervační poplatek ve formě zálohy je nevratný, v případě neúčasti bude automaticky započítán nárok na účast v další kurzu.

Cena kurzu zahrnuje studijní materiál a přípravky, které jsou nezbytné k výkonu praktické části kurzu. Každá účastnice si musí zajistit modelku na praktickou část (ideální jsou modelky dvě). Po absolvování kurzu se budete moci přihlásit do uzavřené skupiny na Facebooku, kde Vám budu nadále k dispozici a zodpovím veškeré Vaše další otázky.

Program kurzu se skládá z teorie (hygiena, pracovní postupy, poučení klientek), následně si vyzkoušíte nákresy a cvičení na imitaci kůže, probereme zboží určené k permanentnímu make-upu, projdeme si přípravy klientky před tetováží (vyměření a nákres obočí, výběr pigmentu) a většinu času budeme hlavně věnovat praxi na modelkách!

Přihláška ke stažení zde.

Vyplněnou a podepsanou přihlášku, prosím, pošlete poštou nebo e-mailem, kontakty viz výše.

Dodatek: tetovací strojky a různé druhy jehel s sebou. Pigment, anestetikum a další nezbytný studijní materiál je zajištěn.