• záhlavi

Školení


Nabízíme rekvalifikační kurzy permanentního make-upu a individuální školení
---

Rekvalifikační kurzy permanentního make-upu 

Od letošního podzimu také působím jako lektorka rekvalifikačních kurzů ve Studiu Leny. Kurzy jsou akreditované MŠMT ČR a je možné jejich proplacení pokud jste v evidenci na Úřadu práce. Těším se na nové absolventy, kterým budu moci předat své dlouholeté zkušenosti.

Kontakt: Salon Exklusiv, 30.dubna 3128/2a, Ostrava, info@studioleny.cz, 603 336 668

Cena: 28.000,- Kč

 

Individuální školení permanentního make-upu Lenka Březinová
Kontakt: Lenka Březinová, Arraská 7, Ostrava - Zábřeh, info@makeup-rasy.cz, 603386718
Cena: 7.000, - Kč

Nadstavbové kurzy permanentního make-upu jsou určeny pro profesionály v oboru se živností pro činnosti, při nichž je porušena integrita lidské kůže.

Termín a téma individuálního školení si vyberete sama, kurz přizpůsobím Vašim potřebám a požadavkům, máte možnost se ptát na to, co Vás skutečně zajímá, budu se věnovat pouze Vám. Individuální školení trvá minimálně 7 hodin a stojí 7.000, - Kč. Více informací získáte na emailu info@makeup-rasy.cz.

Účast na kurzu si můžete rezervovat úhradou zálohy ve výši 50% z ceny kurzu do pěti dnů od podání přihlášky.

Částku uhraďte bezhotovostním převodem nebo vkladem na účet Lenka Březinová, č.ú.: 1481391018/3030, vedený u Air Bank. Jako variabilní symbol uveďte číslo IČO nebo datum narození. Rezervační poplatek ve formě zálohy je nevratný, v případě neúčasti bude automaticky započítán nárok na účast v další kurzu.

Cena kurzu zahrnuje studijní materiál a přípravky, které jsou nezbytné k výkonu praktické části kurzu. Každá účastnice si musí zajistit modelku na praktickou část (ideální jsou modelky dvě). Po absolvování kurzu se budete moci přihlásit do uzavřené skupiny na Facebooku, kde Vám budu nadále k dispozici a zodpovím veškeré Vaše další otázky.

Program kurzu se skládá z teorie (hygiena, pracovní postupy, poučení klientek), následně si vyzkoušíte nákresy a cvičení na imitaci kůže, probereme zboží určené k permanentnímu make-upu, projdeme si přípravy klientky před tetováží (vyměření a nákres obočí, výběr pigmentu) a většinu času budeme hlavně věnovat praxi na modelkách!

Přihláška ke stažení zde.

Vyplněnou a podepsanou přihlášku, prosím, pošlete poštou nebo e-mailem, kontakty viz výše.

Dodatek: tetovací strojky a různé druhy jehel s sebou. Pigment, anestetikum a další nezbytný studijní materiál je zajištěn.